İTS Raporlama Modülü

İlaç Takip Sistemi Raporlama Modülü

İTS Raporlama Modülü Sorgulama servisi; herhangi bir ticari yazılımdan gelen veya ticari yazılımdan bağımsız bir şekilde ilgili ilaçların durumlarıyla alakalı ilgili raporlamaları oluşturur. İlaç Takip Sistemi Raporlama Modülü kullanıcı arayüzünde ilgili raporlamaları uygun formatları ile oluşturabilir. Bütün bu raporlama süreci firmanın ihtiyacına uyacak esnek bir altyapıya sahiptir.
İTS Raporlama Modülü bilinen ve piyasada kabul gören tüm ERP Ticari yazılımlar ile entegre olma özelliğine sahiptir. (Logo, Mikro, Netsis,Zirve, DataSoft,ETA, Paraşüt, DIA, VEGA, LINK, BAY-T, TÜREV, CEOMED). Aynı zamanda ticari yazılımdan bağımsız bir şekilde de çalışabilmektedir. İTS Raporlama Sistemi, esnek ve uyarlanabilir kullanıcı arayüzüyle raporlamalar sunabilmektedir.
DEMO TALEBİ
ürün takip sistemi
Stil İlaç Takip Sistemi (İTS) Raporlama Modülü ile Sorgulamalarınızı Yapın
İlaç Takip Sistemi Raporlama Modülü Üreticilerin sahadaki ürünlerinin, üretim aşamasından tüketim (satış, sarf ve deaktivasyon) aşamasına kadar takibinin yapılmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.
İlgili ürünlerin durumları ile alakalı bütün süreç uyarlanabilir kullanıcı arayüzüyle raporlamalar sunulmaktadır.
İTS Raporlama Modülü ile analitik ve mantıksal karar vermelerde en büyük yardımcınız olacaktır.
Stil İlaç Takip Sistemi (İTS) Raporlama Modülü ile Raporlarınızı Esnek ve Kullanışlı Arayüzde Görün
Raporlama arayüzü, sorgu sonucu oluşan verilerin görsel bir arayüz aracılığıyla anlaşılır ve işlenebilir bir hale getirilmesini, istenen biçimde raporlar alınmasını sağlayan esnek, uyarlanabilir ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.
Üretici, ürünlerinin durumlarını, hareketlerini görebilir ve bu ürünlerin raporunu alabilir. Bu bölümde birçok farklı filtreleme seçeneği mevcuttur. Ürün, ürün durumu, paydaş, paydaş tipi, tarih ve şehir filtrelemeleri yapılarak istenen şekilde rapor hazırlanabilir. Bu filtreler üreticinin isteğine göre şekillendirilebilir. Oluşturulan her rapor üreticinin istediği formatta dışa aktarılabilir. Aynı zamanda karekod raporu alınarak, tablo görünümü, dış ortamlara aktarım (excel vb.) raporlamalar alınabilir.
İTS Raporlama Modülü

DataStil İTS Raporlama Modülü

Datastil İTS Raporlama Modülü ile Üreticilerin sahadaki ürünlerinin, üretim aşamasından tüketim (satış, sarf ve deaktivasyon) aşamasına kadar takibinin raporlamasını alabilirsiniz.
BİLGİ AL
ürün takip sistemi
image

Stil İlaç Takip Sistemi Raporlama Modülü Özellikleri

Datastil İTS Raporlama Modülü ile rakiplerinizin bir adım öne geçin.
Demo Talebi
medula icon
Ürün Sorgulamaları

Üreticilerin sahadaki ürünlerinin, üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar sorgulanmasını sağlar.

medula icon
Raporlama Arayüzü

Ürünlerin durumunun, paydaş, paydaş tipi, tarih ve şehir filtrelemeleri yapılarak istenen şekilde raporlamalar arayüzde listelenir.

medula icon
GTIN Bazlı Raporlama

GTIN bazlı, şehir, ilçe ve paydaş vb. gruplanmış şekilde ürünlerin hangi paydaşlarda bulunduğunu ve bu paydaşların ne kadar stok sahibi olduğunu detaylı bir şekilde sunabilmektedir.

medula icon
Karekod Bazlı Raporlama

Her karekodun detayını içeren bir liste şeklinde sunulur. O an kimin üzerinde olduğu, depoya giriş ve çıkış tarihleri, son paydaşa giriş ve çıkış tarihleri gibi bilgiler listelenir.

medula icon
Esnek Altyapı

İTS Raporlama modülü ilaçlarınızın durumlarını görebilir ve raporlamar alabilirsiniz.

DataStil İlaç Takip Sistemi Raporlama Modülü Hakkında Hemen Bilgi Al!

DataStil İTS Raporlama Modülü hakkında bilgi almak için formu doldurun, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Demo Talebi