Stil UDI-Karekod Etiketleme Yazılımı

UDI-Karekod Etiketleme Yazılımı

UDI, UNIQUE DEVICE IDENTIFICATION ürünlerin karekod etiketleri ile takip edilmesini kapsamaktadır. Medikal,Kozmetik ve İlaç sektöründeki Ürün takip sistemi ve İlaç takip sistemi kapsamına giren ürünler seri ve lot bazlı takip edilmektedir. Bu bağlamda ilgili takip sistemine giren ürünlerin piyasaya arzı sırasında kolayca takip edilebilmesi açısından ürünlerin barkod,seri-lot, üretim ve son kullanma tarihi gibi bilgileri içeren karekod UDI barkodu oluşturulma zorunluluğu gelmiştir.
DataStil Teknoloji Çözümleri olarak medikal, kozmetik, ilaç firmalarına UDI standartlarına göre yazılım ve etiketleme çözümü üretmekteyiz,
DataStil uzman ve tecrübeli ekibi sayesinde hizmet verdiğimiz firmalara aynı zamanda danışmanlık hizmetide vermektedir. Verilen hizmetler kapsamında GS1 ce SCCC barkod başvurusu vs. konularında uzman ekip her zaman yanınızda olacaktır.
DEMO TALEBİ
udi/karekod etiketleme
Stil UDI-Karekod Etiketleme Yazılımı ile Etiketleri Kolayca Oluşturun
Sağlık hizmeti sunan firmaların üretikleri, ithal ettikleri, alışını ve satışını yaptıkları ürünlere uluslararası UDI standartlarına göre etiketleme çözümleri üretmekteyiz. DataStil UDI-Karekod ve barkod Etiketleme yazılımı sayesinde ister bağımsız, ister Ürün Takip Sistemi ve İlaç Takip Sistemi kapsamında ürünlerin tekil olarak takip edilmesi maksadıyla hem ÜTS hemde İTS entegreli ürünlerin, UDI standartlara uygun şekilde barkodlanabilmesi sağlanabilmektedir.
Bu kapsamda ÜTS ve İTS için üretim,ithalat,alma, verme bildirimleri gibi bildirimler sonucunda ürünlerin UDI barkodları otomatik oluşabilmekte ve hızlı bir şekilde basılabilmektedir. UDI etiketi basmak istediğiniz ürünler için sınırsız sayıda etiket tasarımı yapabilir ve UDI karekod barkodunun içerisinde olmasını istediğiniz bilgileri dinamik bir şekilde oluşturabilirsiniz(GTIN,Seri numarası,Lot numarası, Üretim Tarihi, Son kullanma Tarihi vb...)
UDI Standartlarına Göre Etiket Oluşturun
DataStil UDI-Karekod yazılımı sayesinde ister üretim hattınıza entegre çalışan otomasyon sayesinde ürünlerinizin konveyörler sayesinde otomatik etiketlenmesi sağlanabilirken, istersenizde manuel bir şekilde barkod yazıcılar sayesinde istediğiniz kadar ürünün etiketlemesini yapabilirsiniz. Üretilen etiketler ve barkodlar sonucunda ilgili takip sistemlerine bildirimleri otomatik yapılabilmektedir.
DataStil UDI-Karekod yazılımı sayesinde oluşturulan barkod ve karekod etiketleri uluslarası standartlara göre olup, her basılan etiket ve karekod kendi içerisinde oto kontrolü yapılmaktadır. Basımı yapılan ürünlerin hızlı bir şekilde giriş ve çıkışlarını barkod okuyucular sayesinde DataStil Depo sevkiyat Modülünü kullanarak sevkiyat, mal kabul, transfer gibi depo hareketlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Stil UDI-Karekod Etiketleme Yazılımı

UDI-Karekod Etiketleme Yazılımı

Stil UDI/Karekod Etiketleme yazılımı sayesinde, tüm süreçlerinizi yönetebilir, etiketleme süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. DataStil UDI/Karekod Etiketleme yazılımı için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, DataStil UDI/Karekod Etikletleme yazılımı hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.
BİLGİ AL
udi/karekod etiketleme yazılımı
udi etiketleme
Sınırsız Etiket Tasarımı

Stil UDI/Karekod Etiketleme Yazılımı ile UDI etiketi basmak istediğiniz ürünler için sınırsız sayıda UDI etiket tasarımı yapabilirsiniz.

karekod etiketi
Otomatik veya Barkod Yazıcı Uyumu

Üretim hattınızdaki konveyörler sayesinde otomatik etiketlenmesi sağlanabilirken, istersenizde manuel bir şekilde barkod yazıcılar sayesinde istediğiniz kadar ürünün etiketlemesini yapabilirsiniz.

udi barkodlama
ÜTS/İTS Bildirimleri ile Otomatik Etiket Basımı

ÜTS ve İTS kapsamında üretim,ithalat,alma, verme bildirimleri gibi bildirimler sonucunda ürünlerin UDI barkodları otomatik oluşabilmekte ve hızlı bir şekilde basılabilmektedir

Stil UDI/Karekod Etiketleme Yazılımı

UDI Etiketleme Yazılımı Hakkında Bizimle İletişime Geçin.

DataStil UDI/Karekod Etiketleme Yazılımı Hakkında Hemen Bilgi Al!

DataStil UDI/Karekod Etiketleme yazılımı hakkında bilgi almak için formu doldurun, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Demo Talebi