Ürün Takip Sistemi (ÜTS)

Stil Ürün Takip Sistemi

Sağlık Bakanlığı, TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen Ürün Takip Sistemi ile tam entegre çalışabilen Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
Ürün Takip Sistemi (ÜTS) yazılımımız bilinen ve piyasa kabul gören tüm ERP Ticari yazılımlar ile entegre olma özelliğine sahiptir. (Logo, Mikro, Netsis,Zirve, DataSoft,ETA, Paraşüt, DIA, VEGA, LINK, BAY-T, TÜREV, CEOMED)
DEMO TALEBİ
ürün takip sistemi
Stil Ürün Takip Sistemi ile Tüm Bildirim Süreçlerinizi Yönetin
Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.
DataStil yazılım %100 yerli sermaye ile ürettiği Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı ile birlikte ister bağımsız ister ERP sistemlerine entegre olarak çalışabilmektedir.
DataStil uzman ve tecrübeli ekibi sayesinde hizmet verdiğimiz firmalara aynı zamanda Ürün takip Sistemi (ÜTS) kapsamında danışmanlık hizmetide vermektedir. Verilen hizmetler kapsamında E-imza başvuruları, Ürün Takip sistemi firma başvurusu, Üretici ve ithalatçı Belge kaydı, Üretici ve İthalatçı Ürün kaydı, GS1 barkod başvurusu konularında uzman ekip her zaman yanınızda olacaktır.
ERP-Ticari Yazılım Entegrasyonu ile Bildirimler Artık Çok Kolay!
DataStil Ürün takip sistemi yazılım ile kullandığınız ERP ve Ticari yazılıma entegre olabilir, bildirimlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz. Alma,Verme bildirimleri için ERP sisteminize girilen Alış ve Satış faturalarını yakalayarak sistem otomatik bildirimler yapabilmektedir.
Ürün Takip Sistemi (ÜTS) yazılımımız bilinen ve piyasa kabul gören tüm ERP Ticari yazılımlar ile entegre olma özelliğine sahiptir. (Logo, Mikro, Netsis,Zirve, DataSoft,ETA, Paraşüt, DIA, VEGA, LINK, BAY-T, TÜREV, CEOMED)
StilÜTS

DataStil Ürün Takip Sistemi

StilÜTS ile ERP-Ticari sisteminize entegre bir şekilde, tek tuşla bütün bildirim süreçlerinizi yönetebilir, stok takibi yapabilirsiniz. DataStil Ürün Takip Sistemi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, DataStil Ürün Takip Sistemi hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.
BİLGİ AL
ürün takip sistemi
medula icon
ERP/Muhasebe, Excel Entegrasyonu

ERP/Muhasebe entegrasyonu ile bildirimlerinizi tek tuşla yapmak çok kolay. StilÜTS piyasada bilinen ve kabul gören ERP yazılımları ve Excel ile entegre olabilmektedir.

medula icon
ÜTS Bildirimleri

Ürün Takip Sistemi programı ile bakanlığa yapılan tüm bildirimleri desteklemektedir. (Stok, Envanter, Üretim, İthalat, İhracaat, Alma, Verme, Kullanım, Zayiat, İmha) Ayrıca sorgulama servisleri ile ürün,firma,bildirim detaylarına ulaşaiblirsiniz.

medula icon
Lot ve Seri Takibi

StilÜTS ile Seri Takip ve Lot takibi yapabilirsiniz. Otomatik seri üretme, Lot üretme özelliği ile Üretici ve İthalatçı firmalar seri ve lot takibi yapabilir. Üretilen seri ve lot numaralarına ait ÜTS standartlarına göre karekod ve barkod yazdırılabilir.

medula icon
İhale Takibi

DataStil Ürün Takip Sistemi bildirim ve takip programı ile yükümlü olduğunuz bildirimleri yapararak İhaleleriniz takip edebilirsiniz. İhalelerinize istinaden Alma ve Veme bildirimleri yaparak sevk edilen miktar ve açık miktarlarınızı yönetebilirsiniz.

medula icon
Depo Takibi

Ürün Takip Sistemi programı ile birden fazla depo tanımı yapabilir, depolara ait devir,stok ve envanter işlemlerini tanımlayabilirsiniz. Deponuza ait raporları alarak envanterinizdeki miktarları Lot ve Seri numaralarına göre görebilirsiniz ve rapor alabilirsiniz.

medula icon
Sorgulama İşlemleri

StilÜTS ile ürün kartı, tekil ürün, yapılan bildirimler, firma, askıdaki ürünler, alınmayan verme bildirimleri, eksik alma bildirimleri, tıbbi cihaz durum sorgulamalarını yapabilirsiniz.

StilÜTS

1 AY ÜCRETSİZ KULLANIM!

3 Adımda Entegrasyon

T.C Sağlık Bakanlığı'na başvurarak firmanızı, ürünlerinizi kaydettirin.
uts.saglik.gov.tr adresinden alınan firmaya özel alınan Token Numarasını alın.
Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek ERP/Muhasebe yazılım entegrasyonu sonrasında bildirim süreçlerinizi yönetmeye başlayın.
image

DataStil Ürün Takip Sistemi Hakkında Hemen Bilgi Al!

DataStil Ürün Takip Sistemi yazılımı hakkında bilgi almak için formu doldurun, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Demo Talebi