İlaç Takip Sistemi (İTS) Numune Çözümü

Stil İlaç Takip Sistemi Numune Çözümü

İlaç Takip Sistemi (İTS), Sağlık bakanlığı, TİTCK tarafından geliştirilen ülkemizde üretilen veya ithal edilen İlaçların ve üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim, İthalat, Alış, Satış, İhracat, İade, Kullanım, Sarf, Deaktivasyon vb.) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.
DataStil İlaç takip sistemi numune bildirim ve takip sistemi, İlaç üretcilerinin üretmiş olduğu ilaç tanıtım numunelerinin its ye bildirilmesi amacıyla geliştirilmiştir.
DataStil uzman ve tecrübeli ekibi sayesinde hizmet verdiğimiz firmalara aynı zamanda İlaç Takip Sistemi (İTS) kapsamında danışmanlık hizmetide vermektedir. Verilen hizmetler kapsamında E-imza başvuruları, İlaç Takip sistemi firma başvurusu, GS1 ce SCCC barkod başvurusu konularında uzman ekip her zaman yanınızda olacaktır.
DEMO TALEBİ
numune header
DataStil İlaç Takip sistemi Numune Bildirimi ve Takip Sistemi iki ayrı modülden oluşmaktadır.
1. DataStil İTS Numune Bildirim Modülü
DataStil İTS numune modülü bildirim modülü, Üretilen ürünlerin numune olarak üretim bildirimlerinin yapılması veya ticari olarak üretilen ürünlerin numuneye çevrilmesi amacıyla genelde üretici firmaların genel merkezinde kullanıalan modüldür. Bu modül sayesinde tek tek veya toplu olarak üretilen ürünlerin tanıtım numunesi olarak bildirilmesi amacıyla kullanılırı. Sistem bağımsız çalışabildiği gibi firmaların kullanmış olduğu üretim bantlarına veya ERP sistemlerine entegre çalışabilmektedir. Numune bildirimi yapılan ürünlerin takibi numune depolarda takip edilebilmektedir. Ayrıca üretilen numune ürünlerin sarf işlemler için mümesillere ürünlerin zimmetleme işlemi aynı modül üzerinde yapılabilir. Bu sayede hangi mümmessil üzerinde kaç adet hangi üründen numune bulunup bulunmadığ merkezi sistem sayesinde takip edilebilir.
DataStil İTS numune bildirim modülü sayesinde mümessil tanımları, doktor tanımları, doktorlara yapılan numune bildirimleri mekezi sistemde çalışan modül sayesinde hızlı bir şekilde takip edilebilir.


2. DataStil İTS Numune Mümmessil Sarf Modülü
DataStil İTS numune mümmesssil sarf modülü bildirim modülü, Bu modül mobil cihazlarda (Andorid ve IOS) çalışmaktadır. Sahadaki üretici firmaların mümesilleri kendilerine zimmet edilen numune ürünlerin kabulunu yaparak, doktor ziyaretleri esnasında numune olarak bıraktıkları ürünlerin bildirimlerini mobil cihazın kamerası sayesinde okutarak hızlı bir şekilde sarf bildirimlerini yapabilirler. Sarf bildirimi yapılan ürünler üretici merkezde çalışan DAtaStil İlaç Takip Sistemi numune bildirim modülüne de düşmektedir. Bu sayede hangi mümessil, hangi doktora, hangi üründen kaç adet numune ürün verdiği bilgiside takip edilebilmektedir. Mümessiler kendi üzerlerindeki numune ürünlerin başka bir mümsessile transfer işlemini gerçekleştirebilir veya merkeze numune ürünlerin iadesini yapabilir. Mümessiler sadece kendi üzerindeki ürünlerin numune sarf bildirimlerini yapabilmektedirler. Butün bu özelikler firmanın kullanmış olduğu ERP Otomasyon sistemlerine entegre çalışabildiği gibi bağımsızda çalışabilmektedir.
StilİTS

DataStil İlaç Takip Sistemi Numune Çözümü

StilİTS ile ERP-Ticari sisteminize entegre bir şekilde, tüm numune bildirim süreçlerinizi yönetebilirsiniz. DataStil İlaç Takip Sistemi Numune Çözümü için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, DataStil İlaç Takip Sistemi Numune Çözümü hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.
BİLGİ AL
ilaç takip sistemi
image

Stil İlaç Takip Sistemi Özellikleri

DataStil İlaç Takip Sistemi Numune Yazılımı ile bütün bildirimler artık çok kolay.
Demo Talebi
medula icon
ERP/Muhasebe, Excel Entegrasyonu

ERP/Muhasebe entegrasyonu ile bildirimlerinizi tek tuşla yapmak çok kolay. StilİTS piyasada bilinen ve kabul gören ERP yazılımları ve Excel ile entegre olabilmektedir.

medula icon
İTS Numune Bildirimleri

İlaç Takip Sistemi programı ile bakanlığa yapılan Numune, Sarf Bildirimlerini desteklemektedir. Ayrıca sorgulama servisleri ile ilaç, firma, detaylarına ulaşabilirsiniz.

medula icon
Android & iOS Uygulaması

Sahadaki üretici firmaların mümesilleri kendilerine zimmet edilen numune ürünlerin kabulunu yaparak, doktor ziyaretleri esnasında numune olarak bıraktıkları ürünlerin bildirimlerini mobil cihazın kamerası sayesinde okutarak hızlı bir şekilde sarf bildirimlerini yapabilirler.

medula icon
Raporlama

Hangi mümmessil üzerinde kaç adet hangi üründen numune bulunup bulunmadığ merkezi sistem sayesinde takip edilebilir raporları alınabilir.

StilİTS Numune

HEMEN ARA

DataStil İlaç Takip Sistemi Hakkında Hemen Bilgi Al!

DataStil İlaç Takip Sistemi yazılımı hakkında bilgi almak için formu doldurun, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Demo Talebi