StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

Ürün Takip Sisteminde (ÜTS) bayilik başvurusu yapmak için önce utsuygulama.saglik.gov.tr adresinden sisteme e-devlet, e-imza, mobil imza araçlarından birisiyle giriş yapılır. Sol tarafdaki Bayilik sekmesi altından, Alınan Bayilikler seçilip sağ üst köşedeki "Bayilik Başvurusu Ekle" butonuna tıklanır. Açılan ekranda kurum seçilir. Kurum tıklanarak gerekli bilgiler girilip bayilik başvurusu yapılabilmektedir. Aynı zamanda bayilik sekmeksi altındaki "Verilen Bayilikler" ekranından bayilerinizi görebilirsiniz.

üts bayilik başvurusu
DataStil Ürün Takip Sistemi Yazılımı

StilÜTS ile ERP-Ticari sisteminize entegre bir şekilde, tek tuşla bütün bildirim süreçlerinizi yönetebilir, stok takibi yapabilirsiniz. DataStil Ürün Takip Sistemi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, DataStil Ürün Takip Sistemi hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!