StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

Ürün Takip Sistemi Kozmetik ürün sorgulaması uts.saglik.gov.tr adresinden Bilgi Bankası ekranına girilir. Kozmetik ürünün barkod numarası veya piyasaya arz ismi girilerek ürünle ilgili bütün detaylara ulaşılabilmektedir. Kozmetik ürünle alakalı sınıflandırma bilgileri, ürünün cinsi-fonksiyonu, beyan bilgileri, ürünün kayıtlı görselleri, ürünla alakalı raf ömrü, kullanım sayısı, saklama koşulu gibi bilgilere ulaşılabilmektedir. Kozmetik ürün sorgulaması 1 Mart 2016 tarihinden sonra piyasaya arz edilen kozmetik ürünler için sorgulanabilmektedir.

ÜTS Sorgulama İşlemleri

Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip Yazılımı ile sorgulama işlemleri menüsünden birçok sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirisiniz. Ürün kartı ile ürünlerinizin raf ömrünü, takip durumunu, kalibrasyon durumunu ve benzeri birçok detayı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Stil Ürün Takip Sistemi ile sorgulama ekranında daha önce ÜTS'de yaptığınız bütün bildirimler ve güncel stoğunuz görüntülenebilmektedir. Sorgulama ekranından excel ile döküm alabilirsiniz. StilÜTS ile sorgulama işlemlerinden kurtularak bütün işlemleriniz tek ekran da kısa sürede gerçekleştirebilir iş yükünden kurtulabilirsiniz. Daha önceden yaptığınız ürünlerin ürün numarası ile detaylı sorgu yaparak ürün durumunu detaylı bir şekilde bütün hareketlerini görebilirsiniz. Alınması yapılmayan , eksik alması yapılan bildirim detaylarınızı sorgulayabilirisiniz.

Firma Listesi Oluşturma

Datastil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip Yazılımı ile alma bildirimi yaptığınız yada verme bildirimini yaptığınız bürün bildirimlerin otomatik olarak carisi oluşur ve sizi bir daha ki verme bildiriminde büyük bir yükten kurtarır. Kurumların yada firmalara daha önceden yapmış olduğunuz bildirimlerinizi detaylı bir şekilde görüntüleyebilir, Excel'den detaylı döküm alabilirsiniz. Datastil sizin yerinize çalışır size gerekli olan bütün dokümanları size sunar.

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Depo, Stok Takibi

StilÜTS ile istediğiniz kadar depo tanımı yapabilirsiniz. Depolar arası sevk, transfer işlemi yapabilir, detaylı stok takibi yapabilirsiniz. StilÜTS ile istediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilir, bu kullanıcılara rol tanımları yapabilirsiniz. Datastil Yazılım, ihtiyaç durumunuza ve geri dönüşleri dikkate alarak gerekli güncellemeleri gerçekleştirmektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!