StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık Bakanlığı, TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen, ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların ve kozmetik ürünlerin üretim bandından satılıp kullanıldığı yere kadar tekil ürün takibini sağlayabilmek, son kullanıcıya kadar ürünü izleyebilmek için geliştirilen bir projedir.

ÜTS kullanım amacı (Ürün Takip Sistemi) ülkemizdeki medikal, kozmetik ve tıbbi cihaz kapsamına giren seri ve lot bazlı son kullanıcıya kadar ki süreci takip etmeyi amaçlamaktadır.


ÜTS Kaydı Nasıl Yapılır?

"utsuygulama.saglik.gov.tr" adresinden "Başvuru" uygulamasına e-imza, e-Devlet şifresi veya mobil imza ile giriş yapılır. Sistem'e yapılan girişin ardından Firma Başvurularım Ekranı görüntülenir. Sağ üst köşede yer alan Kozmetik Firması veya Tıbbi Cihaz Firması Ekle düğmesine tıklanır. Kozmetik Firma Başvurusu veya Tıbbi Cihaz Firması Ekle penceresi görüntülenir. Gerekli bilgiler doldurularak başvuru yapılır.

Ürün Takip Sistemi Kimler İçindir?
DataStil Ürün Takip Sistemi Yazılımı

StilÜTS ile ERP-Ticari sisteminize entegre bir şekilde, tek tuşla bütün bildirim süreçlerinizi yönetebilir, stok takibi yapabilirsiniz. DataStil Ürün Takip Sistemi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, DataStil Ürün Takip Sistemi hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!